Перстні з гравіюванням

Каблучка 4 мм з будь-яким гравіюванням

Відмінний спосіб унікалізації прикраси - нанести на нього персональне гравіювання слова, символу або дати. Можливе нанесення із зовнішньї або внутрішньої сторони.Щоб обговорити деталі, зв'яжіться з на..

₴ 750 Без ПДВ: ₴ 750

₴ 750 Без ПДВ: ₴ 750

Каблучка 6 мм з будь-яким гравіюванням

Гладке та широке кільце на яке ми можемо нанести будь-яке гравіювання – символ, надпис чи дату.Щоб обговорити деталі, зв'яжіться з нами.Ширина перстня 6мм...

₴ 950 Без ПДВ: ₴ 950

₴ 950 Без ПДВ: ₴ 950

Відображено 1 по 2 з 2

Перстні з гравіюванням

Якщо вас цікавлять срібні каблучки з гравіюванням на замовлення в Україні - то ви потрібному місці. У нас є кільця зі срібла різної ширини, на які ми наносимо своє гравіювання, а якщо ви хочете обручку зі своїм написом або символом – звертайтесь до нас і ми зробимо це для вас! Нанесення гравіювання - це відмінний спосіб зробити ювелірний виріб унікальним та ріднішим. Така прикраса чудово підійде для подарунка друзям та близьким, а також для подарунка собі. Замовити срібні обручки з гравіюванням або написом в інтернет-магазині Сяйво легко - просто зателефонуйте або напишіть нам! Крім того, всі наші ювелірні прикраси зі світлом, тому на вас чекають приємні відчуття та маленькі сюрпризи.