ОПЛАТА І ДОСТАВКА

ОПЛАТА

Ви можете оплатити товар на банківський рахунок або післяплатою при отриманні посилки.

ДОСТАВКА

Ми доставляємо замовлення Новою Поштою, Укрпоштою.

Замовлення буде надіслано протягом 1-2 днів з моменту його оформлення. У разі відсутності товару на складі може знадобитися деякий час для його виготовлення.

Вартість доставки не входить до вартості товару. При оплаті післяплатою послугу оплачує покупець (вартість уточнюйте у служби доставки). Ви можете замовити доставку на відділення або кур'єром на вказану Вами адресу.

Якщо Ви з Києва і Вам необхідно терміново отримати Ваше замовлення – ми можемо доставити його в межах міста протягом дня, якщо сума замовлення не менше 1000 грн та прикраси є в наявності.

Для обговорення додаткових послуг доставки, зв'яжіться з нами.

ПОВЕРНЕННЯ

Ви можете повернути придбаний товар протягом 14 днів з моменту покупки за умови збереження його початкового вигляду, відсутності ознак використання та наявності бірки.

ОБМІН

У разі виробничого браку ми здійснюємо обмін виробу лише на аналогічну модель. Якщо ви бажаєте модель в іншому розмірі або з іншою вставкою – зв'яжіться з нами.

ВИТРАТИ ПО ПОВЕРНЕННЮ/ОБМІНУ

Усі витрати, пов'язані з поверненням/обміном товару належної якості, несе покупець. Якщо у речі виявлено виробничий брак, ми відшкодовуємо витрати на пересилання товару назад нам. Зверніть увагу, що Siayvo залишає за собою право оскаржити «брак», якщо вважає, що дефект не може бути віднесений до такого і є результатом неакуратного поводження. Якщо надісланий товар не підлягає поверненню, ми будемо змушені відправити його назад за ваш рахунок.