Каблучки на фалангу

Каблучка на фалангу з диском

Ідеально гляцевий маленький диск на верхню фалангу.Ми можемо зробити цю прикрасу із золота або з позолотою – зв'яжіться з нами для уточнення деталей...

₴ 600 Без ПДВ: ₴ 600

₴ 600 Без ПДВ: ₴ 600

Каблучка на фалангу з колом

Маленьке, ніжне, підкреслює красу пальчиків.Ми можемо зробити цю прикрасу із золота або з позолотою – зв'яжіться з нами для уточнення деталей...

₴ 600 Без ПДВ: ₴ 600

₴ 600 Без ПДВ: ₴ 600

Каблучка фалангова з насічкою

Просте і ніжне колечко на верхню фалангу або мізинчик з регульованим розміром.Ми можемо зробити цю прикрасу із золота або з позолотою – зв'яжіться з нами для уточнення деталей...

₴ 600 Без ПДВ: ₴ 600

₴ 600 Без ПДВ: ₴ 600

Подвійна каблучка Зв'язок

Кільця, які пов'язані між собою тонким ланцюжком. Якщо вони встановили зв'язок і з тобою - замовляй швидше, щоб не порушити його.Велике кільце різних розмірів, маленьке 15 і трошки регулюєтьсяМи можем..

₴ 950 Без ПДВ: ₴ 950

₴ 950 Без ПДВ: ₴ 950

Каблучка Серденько Каблучка Серденько
Sale

Каблучка Серденько

Миле маленьке сердечко буде бовтатися на твоєму пальчику в найкращі моменти життя.Є маленьких розмірів для верхньої фаланги і в звичайних - для нижньої.Ми можемо зробити цю прикрасу із золота або з по..

₴ 240 ₴ 400 Без ПДВ: ₴ 240

₴ 240 ₴ 400 Без ПДВ: ₴ 240

Каблучки Seven Каблучки Seven
Sale

Каблучки Seven

Сітка зі срібних ліній впевнено захопить твої пальці. Ти залишишся у їх владі, але це солодке відчуття. Спробуй.Кожне з кілець трохи регулюється в розмірі.Базовий розмір великого кільця 17, маленького..

₴ 900 ₴ 1 500 Без ПДВ: ₴ 900

₴ 900 ₴ 1 500 Без ПДВ: ₴ 900

Каблучки Галочки

Набір з двох тонких акцентів на твоїх пальцях. Можеш носити їх на своїй руці так, як тобі хочеться. Одне кільце стандартних розмірів, інше (маленьке) - 15 і трошки регулюється.Ми можемо зробити цю при..

₴ 900 Без ПДВ: ₴ 900

₴ 900 Без ПДВ: ₴ 900

Відображено 1 по 7 з 7

Каблучки на фалангу

В цьому розділі сайту нашого магазину зібрані кращі срібні кільця на фалангу від українських дизайнерів. Сказати все невимовне кільцями на нижніх фалангах можна цими тонкими і милими прикрасами, адже вони ближче до кінчиків пальців, а значить ще ніжніше. Фалангові кільця зі срібла надають пальцям особливу витонченість і є симпатичним акцентом в стильному образі дівчини. Купити кільця на фаланги в Україні, можливо, не так складно, адже вони досить популярні. Але в нашому ювелірному магазині дизайнерських прикрас зібрані кращі і найоригінальніші, до того ж вибір досить великий. Є як одинарні кільця, тільки на верхню фалангу, так і подвійні, які складаються з класичного кільця на нижню і такого ж, але маленького на верхню фалангу. Бажаємо Вам приємно вибирати і краси з нашими срібними кільцями!