Каблучки на фалангу

Каблучка на фалангу з диском

Ідеально гляцевий маленький диск на верхню фалангу.Ми можемо зробити цю прикрасу із золота або з позолотою – зв'яжіться з нами для уточнення деталей...

₴ 380 Без ПДВ: ₴ 380

₴ 380 Без ПДВ: ₴ 380

Каблучка на фалангу з колом

Маленьке, ніжне, підкреслює красу пальчиків.Ми можемо зробити цю прикрасу із золота або з позолотою – зв'яжіться з нами для уточнення деталей...

₴ 350 Без ПДВ: ₴ 350

₴ 350 Без ПДВ: ₴ 350

Каблучка Серденько

Миле маленьке сердечко буде бовтатися на твоєму пальчику в найкращі моменти життя.Є маленьких розмірів для верхньої фаланги і в звичайних - для нижньої.Ми можемо зробити цю прикрасу із золота або з по..

₴ 350 Без ПДВ: ₴ 350

₴ 350 Без ПДВ: ₴ 350

Каблучка Спіралька

Тонка ніжна срібна нитка навколо твого пальчика. Кільце в базовому 15 розмірі, але за рахунок скручування / розкручування спіралі його можна зручно носити на 14-16 розмірах. Ідеально для мізинчика або..

₴ 480 Без ПДВ: ₴ 480

₴ 480 Без ПДВ: ₴ 480

Каблучка фалангова Дві краплі

Фалангове кільце, яке підкреслить витонченість твого пальчика.Колір емалі уточнюйте (є різні)...

₴ 590 Без ПДВ: ₴ 590

₴ 590 Без ПДВ: ₴ 590

Каблучка фалангова з насічкою

Просте і ніжне колечко на верхню фалангу або мізинчик з регульованим розміром.Ми можемо зробити цю прикрасу із золота або з позолотою – зв'яжіться з нами для уточнення деталей...

₴ 350 Без ПДВ: ₴ 350

₴ 350 Без ПДВ: ₴ 350

Каблучки Seven

Сітка зі срібних ліній впевнено захопить твої пальці. Ти залишишся у їх владу, але це солодке відчуття. Спробуй.Кожне з кілець трохи регулюється в розмірі.Базовий розмір великого кільця 17, маленького..

₴ 950 Без ПДВ: ₴ 950

₴ 950 Без ПДВ: ₴ 950

Каблучки Галочки

Набір з двох тонких акцентів на твоїх пальцях. Можеш носити їх на своїй руці так, як тобі хочеться. Одне кільце стандартних розмірів, інше (маленьке) - 15 і трошки регулюється.Ми можемо зробити цю при..

₴ 500 Без ПДВ: ₴ 500

₴ 500 Без ПДВ: ₴ 500

Подвійна каблучка Зв'язок

Кільця, які пов'язані між собою тонким ланцюжком. Якщо вони встановили зв'язок і з тобою - замовляй швидше, щоб не порушити його.Велике кільце різних розмірів, маленьке 15 і трошки регулюєтьсяМи можем..

₴ 550 Без ПДВ: ₴ 550

₴ 550 Без ПДВ: ₴ 550

Відображено 1 по 9 з 9

Каблучки на фалангу

В цьому розділі сайту нашого магазину зібрані кращі срібні кільця на фалангу від українських дизайнерів. Сказати все невимовне кільцями на нижніх фалангах можна цими тонкими і милими прикрасами, адже вони ближче до кінчиків пальців, а значить ще ніжніше. Фалангові кільця зі срібла надають пальцям особливу витонченість і є симпатичним акцентом в стильному образі дівчини. Купити кільця на фаланги в Україні, можливо, не так складно, адже вони досить популярні. Але в нашому ювелірному магазині дизайнерських прикрас зібрані кращі і найоригінальніші, до того ж вибір досить великий. Є як одинарні кільця, тільки на верхню фалангу, так і подвійні, які складаються з класичного кільця на нижню і такого ж, але маленького на верхню фалангу. Бажаємо Вам приємно вибирати і краси з нашими срібними кільцями!